Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Material | Hardlex, Tempered Glass, Aluminum |
| Origin | US(Origin) |
| Color | Chrome |
| Style | modern |
| Item Weight | 90 Pounds |
| Size | 48" W x 72" H |
Instock
There are no reviews yet.