Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 81 × 59 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Open Style | Sliding |
| Glass Thickness | 6mm |
| Shape | L-type |
| Material | Hardlex |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.