Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Glass Thickness | 6mm |
| Frame Style | Frameless |
| Shape | One-shaped |
| Material | Aluminum |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Size | 48" W x 70" H |
| Product Dimensions | 0.25 x 48 x 70 inches |
| Item Weight | 90.39 Pounds |
| Color | Matte Black |
Instock
There are no reviews yet.