Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| CE | Type |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Charging Voltage | 110-240V |
| Brand Name | OIMG |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.