Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Material | PVC Ceilings, Wood |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Color | Black |
| Size | 24" |
| Product Dimensions | 18.5"D x 24.2"W x 18.1"H |
| Special Feature | Drawer, Soft Closing Drawer |
| Number of Doors | 1 |
| Number of Drawers | 2 |
| Item Weight | 70.9 pounds |
Instock
There are no reviews yet.