Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Material | Ceramic, Engineered Wood, Tempered Glass |
| Origin | US(Origin) |
| Size | 24" Black |
| Color | Champagne Boat |
| Product Dimensions | 20.5"D x 24"W x 18.7"H |
| Style | Modern |
Instock
There are no reviews yet.