Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Material | Solid Wood Boards |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Color | Grey With Sink |
| Size | 36" |
| Item Depth | 18 inches |
| Product Care Instructions | Wipe with Dry Cloth |
| Item Weight | 93 Pounds |
| Assembly Required | Yes |
| Shape | Rectangular |
Instock
There are no reviews yet.