Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35.834 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 47 × 56 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Material | Engineered Wood, Engineered Marble, Engineered Wood, Engineered Marble |
| Origin | US(Origin) |
| Size | 24.5W x 18.75D x 22.25H |
| Style | Floating |
Instock
There are no reviews yet.