Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | 36" |
| Type | Vanity Combo |
| Mirror Light | Not Included |
| Style | Modern Style |
| Material | Engineered Wood, Wood |
| Brand Name | RUO WU |
| Origin | US(Origin) |
| Recommended Uses For Product | Bathroom |
| Product Dimensions | 18"D x 36"W x 34"H |
| Special Feature | Soft Closing System, Modern/Vintage Style |
| Number of Drawers | 2 |
| Item Weight | 130 Pounds |
| Door Style | Slab |
| Handle Material | Metal |
| Frame Material Type | Wood and Engineered Wood |
| Back Material Type | Engineered Wood |
| Top Material Type | Ceramic |
| Base Type | Legs |
| Mounting Type | Floor Mount |
Instock
There are no reviews yet.