Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Warning | No |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 11cm |
| Model Number | WJ090A |
| Features | Flashing |
| Material | RUBBER |
| Type | Bouncing Ball |
| Brand Name | OLOEY |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Package | 1Pcs |
| Occasion | Daily life, party, gift |
| DropShipping | Yes |
| Whoslesale | Yes |
| Country of Origin | China |
| Size | 10*10*10cm |
Instock
There are no reviews yet.