Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 29 cm |
| Number of Users | 1 People |
| Function | Wet Steam |
| Feature | Computer Control Panel |
| Type | Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| spa tubs & sauna rooms | sauna |
| Bath-house | steam generator for home |
| steam generator for home | Sauna accessories |
| Voltage | 110V/220V |
Instock
There are no reviews yet.