Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Number of Users | 4 People |
| Main Material | solid wood |
| Model Number | PJ |
| Function | Wet Steam |
| Feature | With Transom Windows |
| Type | Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS |
| Color | black |
| Tooth type | PJ |
| Rib pitch(width) | 2.34mm |
| Length | mm |
| Thickness | 4mm |
| Model | inch |
Instock
There are no reviews yet.