Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Number of Users | 2 People |
| Main Material | Acrylic, Electrolytic plate with spray, stainless steel |
| Model Number | ST-45 |
| Function | Wet Steam, Wet Steam |
| Feature | Computer Control Panel, Microcomputer digital display control panel |
| Type | Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Modle | ST-30/ST-45 |
| Product name | steam machine |
| Voltage | 220V/220V-380V |
| Power | 3kw/4.5KW |
| Suit Area | 3m3 |
| Water tank | stainless steel |
| Control Panel | time and temperature set up |
Instock
There are no reviews yet.