Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Number of Users | 2 People |
| Model Number | ST-60 |
| Type | Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| voltage | 220V |
| power | 6kw |
| suit area | 4-9m3 |
| size | 395*145*395mm |
| product name | steam machine |
| function | Wet Steam |
| main material | Electrolytic plate with spray, stainless steel |
| water tank | stainless steel |
| feature | Microcomputer digital display control panel |
| control panel | time and temperature set up |
Instock
There are no reviews yet.