Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 35 × 38 cm |
| Number of Users | 1 People |
| Main Material | Other |
| Model Number | AEJ-SG06 |
| Function | Wet Steam |
| Brand Name | AEJSTMUN |
| Feature | Computer Control Panel, With Transom Windows |
| Type | Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Color | Black or Custom |
| Power | 1600W/2000W/50HZ-60HZ |
| Material | Environmental, warm and waterproof cloth |
| Voltage | 110V- 220V |
| Steamer Pot Capacity | 4.2L |
| Adjustable Temperature | 1-9 grades |
| Adjustable Timer | 0-99mins |
| CE | Approved |
Instock
There are no reviews yet.