Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.576 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 10 cm |
| Number of Users | 1 People |
| Model Number | Private Sauna |
| Function | Wet Steam, home steam sauna |
| Brand Name | Aramox |
| Feature | With Transom Windows |
| Type | Sauna Rooms, home sauna |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Feature 1 | portable steam sauna |
| Feature 2 | Sauna |
| Feature 3 | sauna spa |
| Feature 4 | portable sauna |
| Feature 5 | tent sauna |
| Feature 6 | body steamer |
| Feature 7 | portable sauna to lose weight |
| Unfolded Size | 76 x 70 x 98cm / 29.92 x 27.56 x 38.58in |
| Model | sauna box |
| Item | sauna steamer |
| Type 1 | Sauna for home |
| Type 2 | steam room |
| Type 3 | Sauna Tent |
Instock
There are no reviews yet.