Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 25 cm |
| Number of Users | 1 People |
| Main Material | Acrylic |
| Model Number | ST-006 |
| Function | Wet Steam |
| Brand Name | AEJSTMUN |
| Feature | Computer Control Panel, With Transom Windows |
| Type | Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltagel | 110-220V 50/60HZ |
| Power | 1500W |
| Capacity | 3 L |
| Plug | EU, US, AU, JP Plug |
| Time Setting | 0-99mins |
| Heat Tempreture Setting | 9 levels |
Instock
There are no reviews yet.