Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 32 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Number of Users | 1 People |
| Main Material | solid wood |
| Model Number | CS045U |
| Brand Name | VAGSURE |
| Feature | Computer Control Panel, With Transom Windows, Bluetooth & Touch Screen Control |
| Type | Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| item | steam room generator |
| material | metal |
| input voltage | 220V-240V |
| application | Bathroom |
| certification | CE/TUV/UL |
| Kilowatt | 4.5KW |
| function | wet steam sauna |
| waterproof grade | IPX5 |
| GW | 12KGS |
Instock
There are no reviews yet.