Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.195 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 5 cm |
| Barcode | No |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 16cm |
| Features | Sports |
| Material | RUBBER |
| Type | Bouncing Ball |
| Brand Name | MEADE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Type 1 | Indoor and outdoor toys |
| Type 2 | Fun toys |
| Type 3 | Bouncing ball |
| Type 4 | Novelty toys |
| Type 5 | Convenient to carry |
| Type 6 | Boys and girls' toys |
| Type 7 | Adult and children's toys |
Instock
There are no reviews yet.