Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Number of Users | 1 People |
| Main Material | solid wood |
| Solid Wood Type | Hemlock |
| Function | Dry Steam, Aroma Oil steaming |
| Brand Name | VAGSURE |
| Feature | With Transom Windows |
| Type | Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| Color | Polished |
| Shape | Round |
| material | 304 Stainless Steel |
| Diameter | 7.6cm |
| Application | Steam Sauna |
| Size | G1/2" * G 3/4" |
Instock
There are no reviews yet.