Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| Warning | Suitable for ages 6 and above |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 3cm |
| Model Number | Ball Board Games |
| Features | Sports |
| Material | Plastic |
| Type | Bouncing Ball |
| Brand Name | MEADE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Type 1 | Intellectual development |
| Type 2 | hand eye coordination |
| Type 3 | Fun toys |
| Type 4 | Competitive toys |
| Type 5 | Parent-child interactive toys |
| Type 6 | Boys and girls' toys |
| Type 7 | Adult and children's toys |
Instock
There are no reviews yet.