Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Number of Users | 4 People |
| Main Material | Acrylic |
| Function | Wet Steam |
| Type | Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Steam Bath Machine |
| feature1 | 9kw |
| feature | Automatic stainless steel |
| voltage | 220V/380v |
| size | 50 * 30 * 45cm |
| feature3 | Microcomputer digital display control panel |
Instock
There are no reviews yet.