Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| Warning | Suitable for ages 6 and above |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 6cm |
| Model Number | Ball Toy |
| Features | Sports |
| Material | RUBBER |
| Type | Juggling Ball |
| Brand Name | MEADE |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type 1 | Fun toys |
| Type 2 | Ball toys |
| Type 3 | sport toy |
| Type 4 | Exercise toys |
| Type 5 | Boys and girls' toys |
| Type 6 | Boys and girls' toys |
Instock
There are no reviews yet.