Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Brand Name | atcsteam |
| Type | Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| voltage | 220V/380V |
| size | 300*120*230mm |
| product name | steam machine |
| function | Wet Steam |
| main material | Electrolytic plate with spray, stainless steel |
| water tank | stainless steel |
| feature | Microcomputer digital display control panel |
| control panel | time and temperature set up |
| Unit Type | piece |
Instock
There are no reviews yet.