Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Number of Users | 1 People |
| Main Material | Steam Sauna |
| Model Number | ML-6061 |
| Function | Wet Steam |
| Feature | Computer Control Panel |
| Type | Sauna Rooms |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Brand Name | YunlinLi |
| Feature 2 | Sauna Rooms |
| Power | 1000W |
| Color 1 | purpleblueSilverred |
| weight | 8KG |
Instock
There are no reviews yet.