Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 6.3cm |
| Features | Sports |
| Material | PU |
| Type | Stress Ball |
| Brand Name | EVYVKV |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Sports toys | Stress reducing toys |
| Relieve anxiety | Easy to carry |
| Indoor and outdoor toys | Fun toy |
Instock
There are no reviews yet.