Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| 3C | Certificate |
| Certification | 3C |
| Warning | Do not consume |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 6cm |
| Model Number | YG001 |
| Features | Flashing |
| Material | RUBBER |
| Type | Sucker Sticky Ball |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.