Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| CE | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | no |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 22cm |
| Model Number | B027 |
| Features | Sports |
| Material | PVC |
| Type | Rubber Ball |
| Brand Name | MEADE |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type 1 | Multiple colored patterns |
| Type 2 | Flower colored ball |
| Type 3 | Indoor and outdoor racket ball |
| Type 4 | Inflatable leather ball |
| Type 5 | Rainbow Ball |
| Type 6 | Sports ball |
| Type 7 | Inflatable toys |
Instock
There are no reviews yet.