Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| Warning | Suitable for ages 6 and above |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 4cm |
| Model Number | Sticky Ball |
| Features | Sports |
| Material | RUBBER |
| Type | Sucker Sticky Ball |
| Brand Name | MEADE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Type 1 | Training toys |
| Type 2 | Fun toys |
| Type 3 | interactive toys |
| Type 4 | Strong viscosity |
| Type 5 | Convenient to carry |
| Type 6 | Boys and girls' toys |
| Type 7 | Adult and children's toys |
Instock
There are no reviews yet.