Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 54 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Faucet Mount | No Hole |
| Processing | Glaze Spraying |
| Capacity | 9L |
| Type | Countertop Sinks |
| Material | Ceramic, Ceramic |
| Basin Shape | Rectangular |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product number | GJ0140 |
| Product Name | Above Counter Basin |
| Decor | marbelize |
| Size | 50 * 40 * 13.5cm |
Instock
There are no reviews yet.