Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Faucet Mount | No Hole, 2 Holes |
| Capacity | 9L |
| Material | Ceramic |
| Basin Shape | Rectangular |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | Foshan, Guangdong |
| item number | Clear concrete wash basin |
| style | custom, Modern minimalism |
| Faucet opening | Multiple choices |
| application scenario | Villas, hotels, toilets, toilets |
| certification | SGS |
| size | 47x36x12cm/19x14x5inch |
Instock
There are no reviews yet.