Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 48 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Bathroom Accessory | Drainer |
| Faucet Mount | 4" Spread |
| Processing | Engraving |
| Capacity | 9L |
| Special Application | Shampoo Sinks |
| Type | Bowl Sinks / Vessel Basins |
| Material | Ceramic |
| Basin Shape | Round |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Model Number | dp |
| Product number | JU0484 |
Instock
There are no reviews yet.