Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Barcode | No |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 7cm |
| Material | PU |
| Type | Bouncing Ball |
| Brand Name | MEADE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Fashion elastic ball | Indoor and outdoor toys |
| Fun toys | Decompression toys |
| Convenient to carry | durable |
Instock
There are no reviews yet.