Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| CE | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | Don't Play In Crowded Place |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 9.5cm |
| Model Number | Flying Ball Spinner |
| Plastic Type | ABS |
| Features | Flashing |
| Material | Plastic |
| Type | Juggling Ball |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
Instock
There are no reviews yet.