Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 50 × 22 cm |
| Model Number | 45578255K White Ceramic Basin Sink |
| Bathroom Accessory | Drain Pipe |
| Faucet Mount | Single Hole |
| Processing | Glossy |
| Capacity | 12L |
| Special Application | Shampoo Sinks |
| Type | Countertop Sinks |
| Brand Name | YANKSMART |
| Material | Ceramic |
| Basin Shape | Round |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Color | White + Gold |
| Finish | Polished |
| installation type | Counter Top |
| is_customized | Yes |
| Warranty Years | 2 Years |
| Features | Round Bowl Bathroom Washbasin Sink White Ceramic Minimalist Counter Top |
| Faucet Body Material | Ceramic |
Instock
There are no reviews yet.