Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | 668 |
| Faucet Mount | Single Hole |
| Processing | Glaze Spraying |
| Capacity | 9L |
| Type | Countertop Sinks |
| Material | Ceramic |
| Basin Shape | Oval |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product number | GJ0139 |
| Product Name | Above Counter Basin |
| Size | 60 * 36 * 13cm |
Instock
There are no reviews yet.