Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Faucet Mount | 4" Spread |
| Capacity | 12L |
| Basin Shape | Rectangular |
| Origin | Mainland China |
| brand | HUAWEI YIJIA |
| Model | |
| Faucet opening | single hole |
| material | Other/other |
| intra-city service | Intra-city logistics door-to-door delivery |
Instock
There are no reviews yet.