Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 50 × 95 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Faucet Mount | 2 Holes |
| Capacity | 9L |
| Special Application | Shampoo Sinks |
| Type | Cabinet Basins |
| Material | Ceramic |
| Basin Shape | Oval |
| Origin | Mainland China |
| function | Shampoo |
| Package size | 71cm*64cm*32cm |
Instock
There are no reviews yet.