Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 3 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | MeIQx (2-Amino-3, 8-dimethylimidazo[4, 5-f]quinoxaline) |
| Installation Method | self-contained |
| Faucet Mount | 4" Spread |
| Capacity | 12L |
| Material | Plastic |
| Basin Shape | Round |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.