Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 7 cm |
| Model Number | Lawn Mower Air Filter |
| Faucet Mount | 4" Spread |
| Capacity | 9L |
| Material | Cast Iron |
| Basin Shape | Oval |
| Origin | Mainland China |
| type1 | Lawn Mower Air Filter |
| type2 | Air Cleaner Filter |
| type3 | for Briggs and Stratton 550ex 675exi |
Instock
There are no reviews yet.