Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Faucet Mount | Single Hole |
| Capacity | 12L |
| Material | Ceramic, Vitreous china |
| Basin Shape | Oval |
| Origin | US(Origin) |
| Size | 5" To 6" |
| Product Dimensions | 17.31"D x 8.63"H |
Instock
There are no reviews yet.