Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Faucet Mount | 4" Spread |
| Capacity | 12L |
| Brand Name | XMSJ |
| Material | Cast Iron |
| Basin Shape | Round |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.