Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Bathroom Accessory | Drain Pipe |
| Faucet Mount | No Hole |
| Capacity | 9L |
| Special Application | Countertop Mounted, Wall-mounted |
| Type | Countertop Sinks |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Basin Shape | Triangle |
| Origin | Mainland China |
| Load-bearing Capacity | About 25kg/55.12lbs |
| Drain Pipe Length | 80cm/31.5in |
Instock
There are no reviews yet.