Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 46 × 86 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Faucet Mount | 4" Spread |
| Capacity | 12L |
| Material | Ceramic |
| Basin Shape | Rectangular |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.