Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 5.5cm-6.5cm |
| Model Number | 448893 |
| Features | Flashing |
| Material | Plastic |
| Type | Bouncing Ball |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.