Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Automatic Toilets Flush Sensor |
| Flushing Flowrate | 3.0-4.5L |
| Flushing Method | Gravity Flushing |
| Feature | Automatic Operation |
| Material | ABS, ABS |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Color | As shown |
| Size | About 14×6.4cm/5.51×2.51inch |
| Inductor | 0.25S |
| Charging model | 1800mA |
| Transmitters | 2 x AAA (excluding) |
| A | 1 x Wireless transmitter + 1 x charging version host |
| B | 2 x Wireless transmitter + 1 x charging version host |
Instock
There are no reviews yet.