Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Structure | One Piece |
| Model Number | = |
| Accessories | Flush Pipe Component |
| Buffer Cover plate | No |
| Remote Control | Not Included |
| Flushing Button Type | Side-pressing One-part Form |
| Weight | >70KG |
| Mix. Pit Spacing | 185mm |
| Advanced Function | Automatic Deodorization |
| Toilet Bowl Shape | Square |
| Drainage Pattern | S-Trap |
| Installation Type | Cabinet Type |
| Flushing Flowrate | 4.8L |
| Flushing Method | Gravity Flushing |
| Feature | Concealed Tank |
| Material | PVC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.