Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.397 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Outdoor Folding Toilet |
| Remote Control | Not Included |
| Weight | <20KG |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Flushing Flowrate | 3.0-4.5L |
| Flushing Method | Gravity Flushing |
| Feature | Concealed Tank |
| Material | PP Plate |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Portable Camping Toilet | Portable Folding Toilet |
| Travel Portable Potty | Foldable Outdoor Camp Toilet |
| Outdoor Toilet Seat | Folding Truck Toilet |
| Main Material | PP5 |
| Color | Gray |
| Size | Approx. 37cm (14.57in)*30.5cm (12.01in)*30cm (11.81in) |
| Net Weight | Approx. 1200g |
Instock
There are no reviews yet.