Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 20 cm |
| Model Number | PD23-1803 |
| Toilet Bowl Shape | Elongated |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Flushing Flowrate | 4.8L |
| Flushing Method | Gravity Flushing |
| Feature | Concealed Tank |
| Material | PP Plate |
| Origin | Mainland China |
| Size | 23*16*19cm |
| Folding size | 12.5*15.5cm |
| Colour | Red/Blue |
| Package Included | 1 x Folding Toilet, 1 x Storage Bag, 1Roll of 10 Garbage Bag |
Instock
There are no reviews yet.