Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Structure | One Piece |
| Model Number | Smart Toilet |
| Accessories | Flush Pipe Component |
| Buffer Cover plate | Yes |
| Remote Control | Included |
| Flushing Button Type | Side-pressing One-part Form |
| Weight | 41-50KG |
| Mix. Pit Spacing | 305mm |
| Advanced Function | REMOTE CONTROL |
| Toilet Bowl Shape | Round |
| Drainage Pattern | S-Trap |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Flushing Flowrate | 4.8L |
| Flushing Method | Cyclone Flushing |
| Feature | Automatic Operation, Concealed Tank |
| Material | Ceramic |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 3 years |
| Working Voltage | 220V/110v 50HZ |
| Size | 670*460*390mm |
| Packing | Independent Wooden Box Packaging |
| Seat Cover | PP |
| APP | Smart Bathroom |
Instock
There are no reviews yet.